Özel Ölçü Koltuk Üretimi ve Koltuk Tamiri Kumaş Değişimi Atölyesi tv koltuğu kumaş değişimi

Üye Ol veya Giriş Yap

Atölye Özcan Koltuk Döşeme

Atölye Özcan - Koltuk Döşeme
İstanbul Modoko'da Koltuk döşeme atölyemizde koltuk üretimi yapmakta olan firmamız müşterilerine özel ürünler üretmekte bunun yanı sıra kullanmakta olduğunuz koltuklarınızın tamir ve kumaş değişimi işlerini yapmaktadır. Bir koltuk döşeme atölyesinde yaptırabileceğiniz her türlü işleri yapmaktayız.
Özcan usta, sektörde uzun yıllarını vermiş her türlü koltuk üretiminde çalışmış tecrübeli bir ustadır. Gelişen ve değişen piyasa koşullarında kendi atölyesini kurmaya karar vermiş olup Atölye Özcan olarak internet üzerinden sizlere ulaşmaya çalışmakta, işlerinizi yapmak istemektedir. Modern, klasik her tarz koltuk modellerinde tecrübemiz beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak, sizleri hem işçiliğimizde hem de fiyatlarımızda memnun edeceğimizi düşünüyoruz.
Bize neler yaptırabilir siniz?Ve daha pek çok yaptırmayı düşündüğünüz koltuk döşeme işlerini bize ulaşarak yaptırabilirsiniz. Koltuk tamiri ve kumaş değişimi gibi işleriniz için lütfen whatsapp veya e-posta üzerinden resim gönderiniz. Özcan usta size en iyi koltuk döşeme hizmeti vermek için bekliyor.18.05.2024

MesajYaz